رویدادهای دلوا

حضور دلوا در رویدادها، نمایشگاه ها

رویدادهای دلوا شامل حضور این گروه تحقیقاتی در آیین های تقدیر از سوی نهادهای مختلف علمی، پژوهشی در سطح  کشوری و جهانی به پاس فعالیتهای فناوارانه و همچنین شرکت در نمایشگاه های مختلف تخصصی می باشد.

رویدادهای مهم گروه تحقیقاتی دلوا

گروه تحقیقاتی دلوا در حوزه صنایع غذایی حضور فعال و پویایی داشته است. صنعت غذا یکی از مهم‌ترین بخش های صنعتی و اقتصادی کشور به شمار می آید و از سوی دیگر در زمینه ی امنیت غذایی افراد جامعه نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید. فعالیت های این گروه تحقیقاتی در سال های اخیر در زمینه نانو و بسته بندی مواد غذایی، آنها را شایسته تقدیر و اخذ مدال و تندیس های افتخار از سوی نهادها و سازمان های علمی پژوهشی ملی و بین المللی نائل شده است. دریافت تقدیرنامه انجمن بین المللی مخترعان، تقدیر توسط دانشگاه علوم و و تحقیقات، دریافت گواهی نامه سازمان غذا و دارو و .. نمونه ای از رویدادهای علمی و پژوهشی گروه تحقیقاتی دلوا به شمار می آید.

گواهی نامه IFIA توسط گروه تحقیقاتی دلوا در حضور معاونت نوآوری و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

تقدیر معاونت محترم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از اعضای هیئت علمی گروه تحقیقاتی دلوا

تقدیر از اعضای تحقیقاتی دلوا

رونمایی محصول دانش بنیان نانوامولسیون زعفران ایرانی

حضور دلوا در نمایشگاه های ملی و بین المللی فناوری

گروه تحقیقاتی دلوا با ارائه ی محصولات دانش بنیان گام تازه ای در مسیر صنایع غذایی برداشته است و همه ساله با حضور در نمایشگاه های علمی به ارائه ی آخرین دستاوردهای پژوهشی خود در حوزه های فناوری نانو و صنایع غذایی پرداخته کرده است. معرفی پتنت های علمی، مدال های طلا کسب شده در جشنواره های اختراعات بین المللی در حوزه نانوامولسیون زعفران از مهم ترین فعالیت های گروه تحقیقاتی دلوا در سال های اخیر، بوده است. همچنین ارائه روش های نوین در زمینه بسته بندی نانو در بخش صنایع غذایی همچون خاویار ایرانی، زعفران ایرانی، دریافت سیب سلامت، غذای حلال از دیگر نمونه دستاوردهای پژوهشی این گروه می باشد.

نمایشگاه اختراعات و نوآوری

نمایشگاه اختراعات و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات – پاییز 1400


Exhibition Inventions-image 1


Exhibition Inventions-image2


Exhibition Inventions-image4


Exhibition Inventions-image3